Tiffany Sandalye

  • gold

  • inci

  • siyah

  • gümüş

  • beyaz

  Yeni nesil uzun ömürlü Polipropilen hammaddeden ürettiğimiz Tiffany Sandalye, Düğün, Davet ve Organizasyon için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünümüz uzun yıllar kullanım için uygundur. Plastik olduğundan dolayı sudan etkilenmeyen ürünümüz iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ürün gerekli görüldüğünde içiçe geçebilir, istiflenebilir. Bu sayede depolaması ve taşınması kolaydır. Mutfak, balkon, bahçe ve düğün salonları gibi iç ve dış tüm mekanlarda kullanılabilir.

  Pulmad Sandalye
  Svadba Sandalye
  Voda Sandalye
  Detaylı Bilgi

  Plastik Tiffany Düğün Sandalyesi Fiyatları

  Tiffany sandalye ürünü uzun ömürlü propilen malzemeden son teknoloji kullanılarak imal edilmektedir. 25.000 m2 büyüklüğündeki tesislerimizde imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürün yerli ve milli üretim standartlarına uygundur. Tiffany Sandalye imalatı tek parça halinde plastik malzemeden meydana gelmektedir. Hafif olmalarının yanı sıra çok alan kaplamamaları Tiffany Sandalye modellerinin artıları arasındadır. Özellikle düğün sandalyesi seçimi yapılırken akla gelen Tiffany Sandalye çeşitleri bunun dışında birçok alanda daha işlevini yerine getirmektedir. Düğünler de dahil olmak üzere nişan, nikah, doğum günü, toplu davet ve benzeri kalabalık organizasyonlarda aranan ürünler olmaktadırlar. Bu denli kalabalık organizasyonlarda alan yönetimi çok büyük önem kazanmaktadır. Misafirlerin ağırlanmasında ergonomik ürünler seçilmesinin yanında alandan maksimum seviyede istifade edilmesi gerekir. Bu şartlar dikkate alındığında pratik kullanımlı ve hafif nitelikteki Tiffany Sandalyeler istenen performansı en üst seviyede karşılayabilmektedir. Tiffany Sandalye ürünleri kolayca taşınır, istendiğinde istiflenip depolanabilirler. Az yer kaplamaları sayesinde de kapalı mekanlarda misafirlere ve kullanıcılara rahat hareket imkanı sağlarlar.

  Tifanny Sandalye İmalatı

  Üçkardeşler markasıyla 60 yılı aşkındır mobilya sistemleri sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübeyi, günümüz teknolojik gelişmelerinden yararlanarak ev ve diğer mekanlarınıza taşımaktayız. Plastik Tiffany Sandalye ürünlerimizde de A kalite malzeme kullanımıyla konforu müşterilerimize vadetmekteyiz. Ürünlerimiz sıradan plastik sandalyelere göre daha dayanıklı olup aynı zamanda şıklıklarıyla ön plana çıkmaktadır. Düğün salonlarının genel estetiğine uygunluklarının yanında Tiffany Sandalye modellerimiz kafe, bistro, pastane ve benzeri işletmelerde de tercih edilebilir zarifliğe sahiptirler. Modern mekanların mimarisine uygun, güncel minimalist estetiği yakalayan Tiffany Sandalye imalatı ürünlerimiz; barok ve rokoko tarzını andıran ince düşünülmüş hatlarıyla dikkat çekmektedir. Tiffany Sandalye ürünlerinin bir diğer kullanım alanı da evler olarak göze çarpmaktadır. Özellikle salon oturma grupları ve sade detaylara sahip yemek masalarıyla kullanımlarında ortak bir estetik yakalamak mümkündür.

  Tiffany Sandalye Kiralama

  Plastik malzemenin diğer materyallere göre hafif yapısı bebek ve çocuk odalarında ebeveynler için Tiffany Sandalye kiralama çeşitlerinin kullanılmasını daha cazip hale getirmektedir. Ürünlerimiz, çocukların istenmeyen kazalara yol açmaksızın özgürce odalarında hareket edebilmesine olanak tanır. Su geçirmez özellikleri bu ürünleri balkon ve bahçe gibi dış mekanlarda da tercih edilir hale getirmektedir. Tiffany Sandalye fiyatları müşterilerimizin bütçelerine uygun seçimler yapmasını mümkün hale getirir. Sizler de farklı renk seçenekleriyle, çok kullanışlı Tiffany Sandalye modellerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

  Sipariş Oluşturun