Kurumsal

Kurumsal

 

Firmamız ev ve ofis mobilyaları sektöründe 1960 yılından bu yana imalat ve satış faaliyetlerini sürdüren köklü bir kuruluştur. 1990’lı yıllarda ise üretimi parkurunu tamamen ofis mobilyalarına çevirerek ihtisaslaşmış ve kurumsal bir yapıda sektörde varlığını sürdürmeye devam etmektedir. ’ÜÇKARDEŞLER’ markasını 2002 yılında tescil altına alan firmamız, o tarihten itibaren marka bilinirliğini arttırarak devam etmiştir.

 

Firmamız, 2005 yılında üretim tesislerini tek bir merkezde toplayarak taşındığı yeni fabrikasında üretim portföyünü genişletmeye başlamıştır. Bugün 25.000 m2 kapalı alanda, 40 idari 205 uzman personel ile son teknolojiye sahip makina parkurunda üretim yapan firmamız, sektörde önemli bir konumdadır. Üretim tesisimizde poliüretan, cnc , torna, toz boya, fırınlama, pvc bantlama ve enjeksiyon makineleriyle, modern teknolojiye uygun üretim yapmaktayız.

 

 

Farklı konseptlerde tasarlanan mekanların tüm kategorilerde ihtiyacını giderecek geniş ürün yelpazesi ile firmamız müşteri memnuniyetine odaklanmış, Ar-Ge departmanının azimli çalışmaları ile de günümüz insanının yeni taleplerini karşılama konusunda büyük mesafe almıştır. Kalitesini ve standartlarını ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, TSE VE HİZMET YETERLİLİK belgeleri ile belirleyen firmamız ülkemiz sınırlarını aşan ticaret boyutu ile bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

 

 

İstanbul’da 3 farklı lokasyonda bulunan mağazalarımızda nihai tüketiciye satış yapmaktayız. Dünya genelinde ise 36 ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmektedir.

 

Yurt içinde ve yurt dışında belirlenen hedeflere ulaşarak dünya çapında bir marka olmak amacıyla bu doğrultuda ilerlemekteyiz.

Üretmiş olduğumuz ürünlerde yenilikçi ve öncü olmayı hedeflemekteyiz. Firmamızın önceliği olan kalite ve müşteri memnuniyeti açısından ürünler geliştirmekteyiz.