Semerkant Sandalye

  • gold

  • inci

  • siyah

  • gümüş

  • beyaz

  İÇERİK HAZIRLANIYOR...

  Pulmad Sandalye
  Svadba Sandalye
  Voda Sandalye
  Detaylı Bilgi

  Semerkant Sandalyeler

  Davet, lansman, toplantı ve düğün organizasyonlarının hiç şüphesiz en önemli detayı olan sandalyelerin, hem mekanın aurasını yükseltecek, hem misafirleri konforlu ağırlayacak, hem de göze hitap edecek estetik ve şık niteliklere sahip olması beklenmektedir. 

  %100 polipropilen malzemesinden üretilen, sağlam, dekoratif, zarif ve portatif  Semerkant Sandalye tüm beklentileri karşılayacak göz alıcı tasarımı ve mukavemeti ile organizasyonların vazgeçilmezi olmaya aday bir sandalyedir. Avangard sırt tasarımı, geniş oturma alanı ve mukavemetli ayakları ile oldukça estetik ve zarif görünen Semerkant Sandalye farklı renk tonları ile de her dekorasyona uyum sağlayacak niteliklere sahiptir.

  Mekanların havasını değiştirecek, alanı daha gösterişli ve zengin bir görünüme kazandıracak bu sandalyeler ile mekanlar sıradan görünümden sıyrılarak daha modern ve çağdaş bir atmosfere kavuşacaktır. Altın sarısı ve beyaz renklerin sandalyeye kattığı zarafetin yanı sıra otantik tasarımı ile düğün ve davet salonlarının dekorasyonunu tamamlamaya aday bu ürün, dayanıklı ve portatif yapısı ile de uzun ömürlüdür. Mukavemetli polimer yapısı ile sıcak, soğuk ve sudan etkilenmediği gibi sadece iç mekanlarda değil bu özelliği ile açık alan dış mekan organizasyonlarında da rahatlıkla tercih edilebilecek bu alternatif, çizilme, aşınma kırılma yada deforme olma gibi olumsuzluklardan da uzak yapıdadır.

  Adet olarak satışa sunulan, hafif olması rahat nakliye ve dekorasyon kolaylığı sağladığı gibi, üst üste istiflenebilen yapıları ile de organizasyon sonrası rahat toplanma ve taşınma imkanı sağlamaktadır. Her çeşit masa tipine uyum sağlayabilecek zariflikteki Semerkant Sandalye, zaten estetik olan görünümünü farklı aksesuarlar ile zenginleştirerek daha göz alıcı ve dekoratif hale getirilebilmektedir. Darbe ve deformasyona karşı maksimum mukavemeti ve düşük sürtünme katsayısı ile uzun yıllar aynı kalite ve performans da kullanıla bilmekte, bu yönüyle de firmaların ekstra  bütçe ayırımlarını da bertaraf etmektedir. 

  Düşük bütçeli olması organizasyon firmalarının tercihleri arasında yer alırken, adet olarak satışa sunulması bakımından da yaşam alanlarında tercih edilmesi de söz konusudur.

  Sipariş Oluşturun