Girit Sandalye

  • gold

  • inci

  • siyah

  • gümüş

  • beyaz

  İÇERİK HAZIRLANIYOR...

  Pulmad Sandalye
  Svadba Sandalye
  Voda Sandalye
  Detaylı Bilgi

  Girit Sandalye Fiyatı

  Düğün organizasyonu ve davetlerin en dikkat çekici detayları olan masa ve sandalyeler, mekanın şıklığına şıklık kattıkları gibi özel günleri daha da gösterişli hale getiren en önemli aksesuarlardır. Gelişen teknoloji ile daha modern ve çağdaş hale bürünen sandalyeler, yeni nesil Girit Sandalye alternatifleri ile beğeni toplamaktadır. Eşsiz avangard işleme detayları, şık tasarımı ve zarif görünümü ile mekanlara ayrı bir hava katacak bu seri, farklı renk tonları ile de her dekorasyona uyum sağlayacak özellikleri bünyesinde toplamaktadır. 

  %100 polipropilen hammadde ile oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu sandalye çeşitleri, sıcak, soğuk ve suya dayanıklı mukavemetli yapılarıyla da hem iç hem de dış mekan organizasyonları için 4 mevsim uygundur. Altın sarısı rengi ile alana zengin bir görüntü katan, beyaz rengi ile de daha sade ve naturellikten yana olanların tercih edebileceği Girit Sandalye sadece toplantı salonlarının değil yaşam alanlarının da ihtiyaçlarını karşılamakta, masaların güzelliğini tamamlamaktadır. Düğün salonu, restoran, toplantı odaları, mutfak, lansman alanları, dış mekan organizasyonları için rahatlıkla kullanılabilecek bu sandalyeler, TSE kalite standartlarında, çağdaş tasarımlar arasında yer almaktadır.

  Otantik ve dekoratif sırt tasarımı bir sandalyeden beklenenin fazlasını yansıtırken, gaz enjeksiyonlu sağlam ayakları da ağırlığa karşı mukavemet göstermektedir. Çizilme, yıpranma, kırılmaya karşı dayanıklı, hafif ve portatif yapısı ile organizasyon şirketlerinin aranılan alternatiflerinden olan Girit Sandalye, dekore edilmeye uyumlu yapısı ile de her beklentiyi karşılayacak niteliktedir.

  Hafif ve kolay taşınabilir yapısı ile organizasyon sonrası rahat nakliye edilebilen bu sandalyeler, istiflenebilen yapılarıyla da alandan ve mekandan tasarruf sağlamaktadır. Adet olarak satışa sunulması her türlü ihtiyaca hitap ederken, ekonomik fiyatlı olması da ayriyeten tercih sebepleri arasında yer almaktadır. İdeal boy ve ebatları her masa için uygun olup, dilenirse bireysel ihtiyaçlar içinde seçilebilmektedir. Yuvarlak, kare yada dikdörtgen her model masa tipine uyum sağlayabilen zarif yapıları, masa ile bütünlük sağlayacak potansiyelde, süslemeye ve dekore etmeye uygun niteliktedir.

  Sipariş Oluşturun