Ferman Sandalye

  • gold

  • inci

  • siyah

  • gümüş

  • beyaz

  Yeni nesil uzun ömürlü Polipropilen hammaddeden ürettiğimiz Ferman Sandalye, Düğün, Davet ve Organizasyon için özel olarak tasarlanmıştır. Ürünümüz uzun yıllar kullanım için uygundur. Plastik olduğundan dolayı sudan etkilenmeyen ürünümüz iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ürün gerekli görüldüğünde içiçe geçebilir, istiflenebilir. Bu sayede depolaması ve taşınması kolaydır. Mutfak, balkon, bahçe ve düğün salonları gibi iç ve dış tüm mekanlarda kullanılabilir.

  Pulmad Sandalye
  Svadba Sandalye
  Voda Sandalye
  Detaylı Bilgi

  Ferman Sandalye Fiyatları

  Düğün yada organizasyon hazırlığında olan firmaların en çok özen gösterdiği aksesuarlar arasında masa ve sandalye dekorasyonu gelmektedir. Mekanı hem zengin hemde şık göstermeye yardımcı bu ekipmanlar, aynı zamanda misafirlerin rahat ve konforlu ağırlanması açısından da önemlidir.

  Şık dizaynı ve konforlu yapısı ile toplantı salonlarının yeni nesil sandalyeleri arasında kendine yer bulan Ferman Sandalye alışılagelmişin dışına çıkan zarif ve dekoratif görünümü ile son zamanlarda davet salonlarının en çok tercih edilenleri arasında yer almaya başlamıştır.

  %100 polipropilen hammaddesinin kazandırdığı yüksek mukavemet ve estetik ile bir sandalyeden beklenenin fazlasını sunan Ferman Sandalye hem göze hem de bütçeye hitap edecek nitelikleri ile salonların gözdesi olmaya aday bir üründür. Farklı renk tonlarına sahip olması, mekanların dekorasyonu ile uyum ve bütünlük yakalanmasına yardımcı olurken, sudan etkilenmeyen polimer yapısıyla da iç ve dış mekanlarda kullanım için ideal yapıdadır. Gaz enjeksiyonlu ayakları sayesinde 120 kg üzerine kadar dayanıklılık gösterebilen Ferman Sandalye, sırtı kavrayan dekoratif yapısı ve geniş oturma alanı ile konforlu bir oturma süreci geçirmeye yardımcı olacak niteliktedir.

  Hafif yapısı kolay taşımaya ve istiflemeye elverişli olup, çizilme, aşınma, kırılmaya karşıda oldukça dayanıklıdır. Düğün salonlarında, toplantı ve seminer odalarında, restoran, mutfak ve yaşam alanlarında kullanıma uygun şık ve estetik yapısı ile her beklentiyi karşılayan bu sandalyeler, masa içerisine geçebilen uygun boyut ve ebatı, yerleşme ve süsleme açısından zengin görselliği ile toplu organizasyonların aranılan ürünleri arasında hızla yer almaya başlamıştır.

  Kolay taşınabilir ve üst üste istiflenebilir portatif yapısı ile organizasyonlar içinde ideal olan bu ürünler, düşük sürtünme katsayısı ve yüksek darbe dayanımı ile uzun ömürlü ve ekonomiktir. Estetik yapısı ile sade olarak masa çevresinde yer alabildiği gibi dilenirse süsleyerek daha zengin ve gösterişli bir havaya büründürülebilen Ferman Sandalyeler, mekanın havasını değiştiren yegane aksesuar olarak toplantı salonlarının vazgeçilmezleri olmaya aday bir üründür.

  Kolay ulaşılabilen uygun fiyatları her bütçeye hitap ederken, uzun ömürlü, mukavemetli yapısı da tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

  Sipariş Oluşturun